Charming Villa In The Heights Of Gustavia
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Úszómedence Kültéri úszómedence |
| Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A 3 hálószobás Charming Villa In The Heights Of Gustavia gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint az 5 percnyi sétára található St. Barth Municipal Museum.
A Nikki Beach 2 km-re, míg a Saint-Jean nagyjából 2,1 km-re van a 4 fürdőszobás villától. A Gustavia városi ingatlan egy 10 perces autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Plage des Flamands. A közelben található egyéb látnivalók közé tartozik a körülbelül 500 méterre található Kalinas & Tainos.
A Charming Villa In The Heights Of Gustavia kilátást kínál a tengerre.
A Gustavia városi szállás magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát, felszerelve elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel. A vendégek kortárs ételeket fogyaszthatnak a Bonito kínálatából, amely egy 8 perces sétára található. A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér 0,9 km-re helyezkedik el a Gustavia városi villától.
- Helyi látnivalók
- Swedish Clock Tower100 m
- St Barth Adventure200 m
- Beranger Rental200 m
- Church of Our Lady of the Assumption100 m
- Gustavia Harbor300 m
- Theatre du Paradis100 m
- Ced Rod150 m
- Shell Beach300 m
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel2 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Charming Villa In The Heights Of Gustavia közelében?
A Charming Villa In The Heights Of Gustavia területéhez legközelebbi nevezetességek a St. Barth Municipal Museum (csaknem 5 percnyi sétára az ingatlantól), a Kalinas & Tainos pedig 500 méterre van. - ❓
A Charming Villa In The Heights Of Gustavia milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Charming Villa In The Heights Of Gustavia között 0,9 km távolság van. - ❓
A Charming Villa In The Heights Of Gustavia biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Charming Villa In The Heights Of Gustavia Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a villa?
A villa kapacitása 8 főig terjed. - ❓
Az ingatlan konyhával berendezett?
Az ingatlan felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Charming Villa In The Heights Of Gustavia ablakaiból?
A Charming Villa In The Heights Of Gustavia tengerre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Charming Villa In The Heights Of Gustavia vendégei vagyunk?
Gustavia nevezetességei közé tartozik a Plage de Saline és a Nikki Beach, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Charming Villa In The Heights Of Gustavia területétől. Ezenkívül a Saint-Jean (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.